ISSA - International Sailing Week w Qingdao

Udział ISSA w International Sailing Week w Qingdao

15 International Sailing Week w Qingdao i International Marine Festival w Qingdao odbyły się w połowie sierpnia tego roku, przyciągając entuzjastów w malowniczym Olimpijskim Centrum Żeglarstwa w pięknym nadmorskim mieście Qingdao w Chinach.

Tegoroczne wydarzenie było spektakularne i obejmowało imponującą gamę prawie 50 działań o szerokim spektrum doświadczeń. Od ekscytujących zawodów żeglarskich po dynamiczne promocje sportowe, urzekającą wymianę kulturalną i tętniące życiem spotkania biznesowe i handlowe – festiwal był prawdziwym świętem wszystkiego, co związane z morzem.

Niezachwiane zaangażowanie Qingdao w strategię „Sports +” w dalszym ciągu było siłą napędową sukcesu festiwalu. Takie podejście tchnęło nowe życie w gospodarkę miasta, wykorzystując energię konsumpcji sportu, wspierając współpracę międzyregionalną, płynnie integrując różnorodne modele biznesowe i tworząc potężne sojusze marek.

Jednym z najważniejszych punktów wydarzenia był angażujący dialog przy okrągłym stole na temat rozwoju międzynarodowych sportów żeglarskich. Podczas tej wnikliwej dyskusji prezydent ISSA Tomasz Lipski, podzielił się swoimi głębokimi spostrzeżeniami na temat zrównoważonych praktyk i imperatywu świadomości ekologicznej w żeglarstwie. Jego nacisk na wychowanie kolejnego pokolenia żeglarzy podkreślił zaangażowanie festiwalu w rozwój młodzieży i zapewnienie dynamicznej przyszłości sportu.

International Sailing Week i International Marine Festival w Qingdao nie tylko pokazały zaangażowanie miasta w doskonałość w żeglarstwie, ale także podkreśliły jego rolę jako globalnego centrum dla entuzjastów żeglarstwa i liderów branży. Z każdym rokiem wydarzenie to ugruntowuje swoją reputację spektaklu, zajmującego ważne miejsce w międzynarodowym kalendarzu żeglarskim. Przyciąga ono do wybrzeży Qingdao zarówno osoby prywatne, jak i firmy, aby doświadczyć magii morza i dreszczyku emocji związanych z żeglarstwem.

ISSA - International Sailing Week w Qingdao

Powiązane artykuły