Issa zaprezentowała SIPD na targach boot Dussedorf 2024

ISSA zaprezentowała SIPD na targach boot Düsseldorf 2024

Po południu 22 stycznia 2024 r. Michał Stronka, inicjator programu Instruktor Żeglarstwa Osób Niepełnosprawnych ISSA (SIPD), udzielił pouczającego wywiadu na boot Düsseldorf 2024.

Podczas dyskusji publiczność zdobyła cenne informacje na temat SIPD – programu opracowanego w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na bardziej włączające doświadczenia żeglarskie. Celem ISSA jest przełamanie barier i zapewnienie, że żeglarstwo będzie dostępne dla każdego, niezależnie od jego umiejętności. Głównym celem programu jest wyposażenie instruktorów w umiejętności niezbędne do tworzenia włączającego i wspierającego środowiska dla osób niepełnosprawnych.

Program SIPD obejmuje szereg tematów, w tym techniczne umiejętności żeglarskie, sprzęt adaptacyjny, strategie komunikacji i protokoły bezpieczeństwa. To kompleksowy program szkoleniowy, którego zadaniem jest przygotowanie instruktorów do efektywnej pracy z osobami niepełnosprawnymi

ISSA wita każdego, kto jest zainteresowany zostaniem instruktorem SIPD lub wsparciem programu. Program SIPD został uruchomiony przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół Żeglarskich w październiku ubiegłego roku, a w tym roku nadchodząca sesja szkolenia SIPD odbędzie się już wkrótce, zaledwie 10 dni po uruchomieniu Düsseldorfu, termin zostanie zaplanowany na 09-12.02.2024 , na Cyprze.

Issa zaprezentowała SIPD na targach boot Dussedorf 2024

Powiązane artykuły