45

ISSA Sailing Instructor Training of Persons with Disabilities (SIPD) 2024

ISSA z dumą ogłasza wprowadzenie nowej kategorii – Instruktor Żeglarstwa Osób Niepełnosprawnych (SIPD). Ta przełomowa inicjatywa umożliwia instruktorom wydawanie dwóch istotnych certyfikatów: Opiekuna Osób Niepełnosprawnych na Wodach Śródlądowych oraz Opiekuna Osób Niepełnosprawnych na Morzu, a także Załogi Jachtowej (żaglowej i motorowej).

Z okazji tego kamienia milowego z radością informujemy, że szkolenie instruktorskie SIPD odbędzie się w dniach 09-12.02.2024 w Marinie Larnaka, Cypr.

To szkolenie stanowi unikalną okazję dla osób z pasją do żeglowania włączającego, aby rozwijać swoje umiejętności i przyczynić się do uczynienia żeglowania dostępnym dla wszystkich. Malownicze otoczenie Mariny Larnaka stwarza idealne tło dla tego przekształcającego doświadczenia szkoleniowego.

Szczegóły dotyczące harmonogramu szkolenia, programu nauczania i procesu rejestracji zostaną podane wkrótce. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych zostaniem instruktorami SIPD do zaznaczenia dat w kalendarzach i śledzenia dalszych aktualizacji.

W ISSA jesteśmy oddani promowaniu inkluzji i tworzeniu możliwości dla entuzjastów żeglarstwa o różnych umiejętnościach. Dołączcie do nas w tej znaczącej przedsięwzięciu, gdy kontynuujemy poszerzanie horyzontów edukacji żeglarskiej.

Dziękujemy za zainteresowanie i zaangażowanie w uczynienie żeglowania prawdziwie inkluzywnym doświadczeniem. W celu udziału prosimy o kontakt pod adresem michal.stronka@issa.global.

Powiązane artykuły