ISSA Sailing CAMP 2024

ISSA Sailing Camp 30.06 – 14.07.2024

Data: 30.06 -14.07.2024
Lokalizacja: Pojezierze Mazurskie, Polska

Dołącz do nas na ISSA Sailing CAMP 2024, gdzie wiatr spotyka się z wodą i powstają wspomnienia!

Zalety OBOZU Żeglarskiego:

Doskonałość certyfikacji: Weź udział w najwyższej klasy szkoleniu, aby zostać Inland Skipper lub Dinghy Skipper. Na zakończenie kursu zostaną przyznane certyfikaty ISSA, które przygotują Cię na międzynarodowy sukces w żeglarstwie.

Przyjazne regaty: Przetestuj swoje umiejętności podczas przyjaznych regat na zakończenie kursu. Rywalizuj, baw się i poczuj dreszcz emocji!

Kulinarna przygoda: Wyrusz w kulinarną podróż, biorąc udział w naszym konkursie na najciekawszą potrawę. Załoga każdego jachtu przygotuje przepyszne dania pochodzące z różnych regionów świata. Przygotuj się na „pyszną” wymianę kulturalną!

Wieczór performansów: Niech zabłyśnie Twój talent! Ekipy będą bawić wszystkich występami ze swojego kraju, niezależnie od tego, czy będzie to śpiew, gra aktorska, czy połączenie obu. To wieczór pełen kulturalnych celebracji!

Ogniska nad jeziorem: Przeżyj magię dwóch niezapomnianych wieczorów przy ognisku i grillowaniu pod rozgwieżdżonym mazurskim niebem. Dziel się historiami, śmiechem i piankami przy trzaskającym ogniu.

Wizyta w Wolfschanze: Zanurz się w historię, odwiedzając Wolfschanze, dawną kwaterę główną Hitlera. Poznaj tę fascynującą stronę i poznaj jej intrygującą przeszłość.

Przejażdżka rowerowa: Odkryj malownicze jeziora mazurskie podczas przejażdżki rowerowej. Miłośnicy przyrody i poszukiwacze przygód, ten czas jest dla Was !

Zwiedzanie Giżycka: Wybierz się na spacer do centrum Giżycka i marin. Zanurz się w uroczej lokalnej atmosferze i rozkoszuj się pięknem miasta.

Mnóstwo gier: Rozbudź ducha rywalizacji dzięki różnorodnym grom i zajęciom. Chodzi przede wszystkim o zabawę, pracę zespołową i poznawanie nowych przyjaciół!

Nie przegap tego niesamowitego doświadczenia żeglarskiego w sercu Pojezierza Mazurskiego. Dołącz do nas na ISSA Sailing CAMP 2024, gdzie czeka przygoda, nauka i zabawa!

W przypadku pytań i rejestracji prosimy o kontakt: issa@sailingschools.org

ISSA Sailing CAMP 2024

Powiązane artykuły