Podsumowanie wycieczki do Chin 2023.04 - ISSA w Chinach

Podsumowanie wizyty ISSA w Chinach 04.2023

Boating Sanya — Sanya International Boat Show (Sanya, Chiny)

W dniu 15 kwietnia 2023 r. Tomasz Lipski prezydent Międzynarodowego Stowarzyszenia Szkół Żeglarskich ISSA został zaproszony do udziału w Regional Comprehensive Economic Partnership Yacht Summit Forum Catalogue oraz wygłosił prezentację pt. „ISSA pomaga w rozwoju azjatyckich sportów żeglarskich” w Sanya International Boat Show w chińskiej prowincji Hainan.

W przerwie Yacht Summit Forum Tomasz Lipski i Chief event manager ISSA Weiding Zhang rozmawiali z Panem Park Gone Woo, Sekretarzem Generalnym Korea Yachting Industry Association.

Po Yacht Summit Forum Tomasz Lipski został zaproszony do Panelu Dyskusyjnego pt. „Potencjał rozwoju i kierunek branży jachtowej Azji i Pacyfiku w przyszłości”

Po dyskusji panelowej Tomasz Lipski udzielił wywiadu dla Sanya International Media Center.

International Consumer Products Expo Yacht Show (Haikou, Chiny)

W dniu 15 kwietnia 2023 r., jako wystawca, ISSA uczestniczyła w 3rd China International Consumer Products Expo Yacht Show (Haikou, Chiny) oraz w Międzynarodowej Konferencji Promocji Przemysłu Jachtowego w Porcie Wolnego Handlu w Hainan. ISSA podpisała memorandum współpracy strategicznej z Biurem Promocji Inwestycji Międzynarodowych Haikou.

Wizyta w Shenzhen w Chinach

Dnia 4 kwietnia 2023 ISSA odwiedziła szkołę podstawową w dystrykcie Dapeng w Shenzhen, która jest chętna do organizowania kursów żeglarskich dla dzieci. Podczas spotkania dokonano krótkiego wprowadzenia, a także pokazano nauczycielom tej szkoły wysokiej jakości podręczniki ISSA.
Uzgodniono, że ISSA przedstawi propozycję współpracy w kolejnym kroku.

W siedmiogwiazdkowej marinie (Shenzhen, Chiny) przedstawiciele ISSA spotkali się z bardzo sławnym sportowcem paraolimpijskim — panem Jingkun Xu, znanym w Chinach jako „Jednoręki kapitan”. Ukończył on solowe regaty transatlantyckie „Rum Road” 26 listopada 2022 roku i jest jak dotąd pierwszym i jedynym chińskim żeglarzem, który to osiągnął.

Wizyta w Szanghaju w Chinach

W Shanghaju przedstawiciele ISSA spotkali się z Dyrektorem Marketingu Biura w Pekinie Polskiej Organizacji Turystycznej. Obie strony doszły do porozumienia, że Polska Organizacja Turystyczna pomoże w promocji ISSA Sailing CAMP w Polsce, zaś ISSA wypromuje wodne, sportowe wydarzenia w Polsce.

Podsumowanie wycieczki do Chin 2023.04 ISSA International Sailing School Association

Powiązane artykuły