International Sailing Schools Association - Praca dla ciebie

ISSA rozpoczyna współpracę z Quarterdeck

Quarterdeck jest ogólnoświatową agencją rekrutacyjną dla skiperów i personelu pomocniczego. W ofercie ma zindywidualizowaną Akademię doskonalącą umiejętności. Pozwala to współpracować z naszym wyłącznym partnerem The Yacht Week, a także z innymi prywatnymi partnerami w takich miejscach jak Chorwacja, Grecja, Czarnogóra, Brytyjskie Wyspy Dziewicze i inne.

Akademia Quarterdeck jest 8-dniowym kursem dla doświadczonych żeglarzy i kucharzy, pozwalającym zostać skiperem lub personelem jachtu – profesjonalistą i liderem. To krok przed pracą w Quarterdeck. To sposób na utrzymanie wysokich standardów pracy skiperów i personelu.

Po ukończeniu Akademii, Quarterdeck oferuje skiperom i personelowi pracę z The Yacht Week, znanym jako festiwal flotylli, gdzie będą mogli poprawiać swoje umiejętności czarterowe w przyjaznym środowisku; w społeczności, która będzie ich wspierać i pomagać im w rozwoju; ze strukturą zarządzania, która będzie ich prowadzić i kierować. Kiedy już znajdą się w branży czarterowej, przejdą do pracy nad czarterami prywatnymi.

Powiązane artykuły