Obóz żeglarski - ISSA - International Sailing School Association

ISSA OBÓZ ŻEGLARSKI 16-23.07.2023

Zapraszamy wszystkich poszukiwaczy przygód i miłośników wody! Przygotuj się na niezapomniane wrażenia na dziewiczych wodach Pojezierza Mazurskiego w Polsce. Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół Żeglarskich (ISSA) ma przyjemność ogłosić zbliżający się obóz żeglarski przeznaczony dla młodych ludzi w wieku od 16 do 22 lat.

Zaznacz w swoich kalendarzach: od 16 do 23 lipca 2023

Ten obóz żeglarski, położony we wspaniałej scenerii Sztynortu, jest idealną okazją dla młodych żeglarzy do doskonalenia swoich umiejętności, obcowania z pięknem przyrody i zawierania przyjaźni na całe życie. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym żeglarzem, czy początkującym, który chce rozpocząć nową przygodę, obóz zapowiada się niezwykle ciekawie.

Prowadzony przez doświadczonych instruktorów z ISSA obóz ma na celu zapewnienie wszechstronnego szkolenia i wskazówek w sztuce żeglarskiej. Uczestnicy będą mieli okazję poznać i rozwinąć podstawowe techniki żeglarskie, w tym wiązanie węzłów, trymowanie żagli, nawigację i obsługę łodzi. Koncentrując się na bezpieczeństwie i budowaniu umiejętności, ten obóz umożliwi młodym żeglarzom poruszanie się po wodach z pewnością siebie i kompetencją.

Oprócz frajdy płynącej z żeglowania, Sztynort na Mazurach jest idealnym miejscem na ten obóz. Słynące z pięknych krajobrazów, krystalicznie czystych jezior i bujnej zieleni Mazury oferują młodym żeglarzom idylliczne miejsce do zanurzenia się w pięknie natury. Uczestnicy będą mieli okazję poznać region, być świadkami hipnotyzujących zachodów słońca i poznać lokalną kulturę, tworząc wspomnienia, które zostaną na całe życie.

Zarejestruj się już teraz na obóz żeglarski ISSA w Sztynorcie, na Mazurach, w dniach 16-23 lipca 2023. Przygotuj się do wypłynięcia w rejs, zawierania nowych znajomości i tworzenia wspomnień, które będą inspirować Twoją pasję do żeglarstwa na długie lata.

ISSA - International Sailing School Association - Obóz żeglarski
ISSA - Obóz żeglarski

Powiązane artykuły