ISSA - Excellence in Maritime Education Award

ISSA zdobyła nagrodę „Excellence in Maritime Education Award” podczas The Robban Assafina Maritime Awards Night

Bejrut, 20 czerwca 2023 r. – Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół Żeglarskich (ISSA) zostało uhonorowane prestiżową nagrodą Excellence in Maritime Education Award podczas The Robban Assafina Maritime Awards Night, która odbyła się wieczorem 20 czerwca 2023 r. To cenione wydarzenie, zorganizowane przez Robbana Assafinę, renomowaną morską platformę medialną rozwijającą się w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej (MENA), ma na celu uznanie wybitnego wkładu i osiągnięć kluczowych postaci w branży morskiej i żeglugowej.

Robban Assafina Maritime Awards Night to coroczne wydarzenie, które podkreśla doskonałość i niezmiennie wysoki poziom wydajności w portach, żegludze i sektorach pokrewnych. Służy jako platforma do uhonorowania osób i organizacji, które wniosły znaczący wkład w rozwój przemysłu morskiego. Tegoroczna uroczystość zgromadziła wpływowych liderów branży, profesjonalistów i ekspertów z całego świata.

Nagroda Excellence in Maritime Education Award przyznana Międzynarodowemu Stowarzyszeniu Szkół Żeglarskich ISSA jest wyrazem uznania dla ich wyjątkowego zaangażowania w edukację i szkolenia morskie. ISSA odegrała kluczową rolę w promowaniu bezpiecznych i odpowiedzialnych praktyk żeglarskich, krzewieniu kultury żeglarskiej, profesjonalizmu i zapewnianiu najwyższych standardów w edukacji morskiej.

ISSA, organizacja o międzynarodowej renomie, od kilku lat przoduje w edukacji morskiej. Stowarzyszenie oferuje kompleksowe programy szkoleniowe i certyfikacje szkołom i instruktorom żeglarstwa na całym świecie. Ustanawiając rygorystyczne standardy oraz zapewniając wskazówki i wsparcie swoim członkom, ISSA odgrywa kluczową rolę w podnoszeniu kompetencji i umiejętności przyszłych żeglarzy.

Przyznanie nagrody Excellence in Maritime Education Award jest świadectwem niezachwianego zaangażowania ISSA w promowanie doskonałości w edukacji morskiej. Zaangażowanie stowarzyszenia w przestrzeganie najwyższych standardów w zakresie szkoleń i edukacji wyznaczyło punkt odniesienia dla branży. Poprzez swoje wysiłki ISSA nadal przyczynia się do rozwoju wysoko wykwalifikowanej i kompetentnej siły roboczej w sektorze morskim.

ISSA - The Robban Assafina Maritime Awards Night
Robban Assafina Maritime Awards Night - ISSA
Excellence in Maritime Education Award - ISSA

Powiązane artykuły