Z przyjemnością informujemy Państwa, że ISSA nawiązała współpracę z YACHT-POOL, pionierem w branży ubezpieczeń czarterowych i jednym z największych ubezpieczycieli dla skipperów oraz armatorów jachtów.

yach pool

Dzięki współpracy z YACHT-POOL wszyscy członkowie ISSA zyskują partnera oferującego zindywidualizowane rozwiązania w zakresie ubezpieczeń dla instruktorów żeglarstwa, kursantów oraz właścicieli jachtów i innych.

Firma YACHT-POOL znana jest z niezwykłej elastyczności w konstruowaniu produktów ubezpieczeniowych oraz szybkiej likwidacji szkód nastawionej na klienta. Pytania dotyczące kwestii związanych z ubezpieczeniem proszę kierować bezpośrednio do YACHT-POOL.

yacht pool

Dlaczego YACHT-POOL został partnerem ISSA?

ISSA wierzy, że współpraca z ubezpieczycielem w branży żeglarskiej jest niezbędna. Wszystkie szkoły żeglarstwa, instruktorzy oraz pozostałe osoby związane ze światem żeglarstwa mogą spotkać się z problemem odpowiedzialności cywilnej.

Prawo bywa mętne i niezrozumiałe, jednak niewiele szkół i skipperów zdaje sobie z tego sprawę. YACHT-POOL jako jeden z największych i najbardziej doświadczonych ubezpieczycieli nautycznych zna te ryzyka i wspiera ISSA w sprawach ubezpieczenia.

Przewaga YACHT-POOL polega na tym, że działając zarówno w krajach Unii Europejskiej, jak i poza nią, może ubezpieczyć niemal wszystkich członków ISSA , oferując im w większości przypadków te same warunki. Dzięki naszej współpracy wszyscy członkowie ISSA otrzymują 5% zniżki od pełnej składki za ubezpieczenie co oznacza, że nie tylko mogą skorzystać z doświadczenia YACHT-POOL, lecz także z profesjonalnej likwidacji szkód.

Jakie rodzaje ubezpieczeń oferuje YACHT-POOL?

YACHT-POOL posiada wiele produktów stworzonych na potrzeby rynku żeglarskiego. Jednakże istnieje wiele niestandardowych potrzeb, dlatego zalecamy członkom ISSA, aby składali bezpośrednie zapytanie, nawet jeżeli YACHT-POOL nie ma jakiegoś rozwiązania w swojej oficjalnej ofercie. Na prawie każdy problem można znaleźć rozwiązanie szyte na miarę. Ze względu na rozmiar tej broszury, nie wszystkie nasze produkty mogły się w niej znaleźć.

Gdzie można się skontaktować?

W sprawach ubezpieczenia proszę kontaktować się z Panem Danielem Prusińskim, przedstawicielem YACHT-POOL w Polsce oraz członkiem rodziny YACHT-POOL od ponad 12 lat.

Kontakt:YACHT-POOL Polska
Agencja: Daniel Prusinski

Posthalterring 7

85599 Parsdorf

Tel.: + 48 88 48 35 888

info@yacht-pool.pl

W razie pytań lub wątpliwości Pan Daniel Prusiński jest do Państwa dyspozycji.