Saraton partnerem ISSA.SARATON-logo

Z przyjemnością informujemy Państwa, że ISSA nawiązała współpracę z firmą Saraton.

Saraton Sp. z o.o. oferuje usługi doradztwa prawnego i finansowego. Jest niezależnym doradcą i brokerem finansowy. Współpracuje z wszystkimi wiodącymi bankami i firmami leasingowymi w Polsce. Ponadto oferuje doradztwo i obsługę w zakresie pozyskiwania dofinansowania unijnego oraz finansowania z kapitałów prywatnych.

Saraton specjalizuje się w obsłudze finansowania jachtów i motorówek oraz inwestycji komercyjnych związanych z branżą żeglarską. Usługa wsparta jest audytem prawnym i pełną obsługą prawną. Inwestycje finansowane są w zależności od potrzeb Klienta z różnych źródeł.

Dzięki współpracy z Saraton wszyscy Członkowie ISSA zyskują partnera oferującego zindywidualizowane rozwiązania w zakresie finansowania swoich projektów. Firma znana jest z niezwykłej elastyczności i indywidualnego podejścia do każdego zadania postawionego przez Klienta. W zależności od preferencji armatora lub przedsiębiorcy, formy własności oraz miejsca i sposobu użytkowania jachtu lub pomysłu na biznes, zaproponujemy najlepszą możliwą formę finansownia.

Dla Członków ISSA Saraton przygotował wyjątkową ofertę, proponując: bezpłatną wstępną analizę projektu i obsługę przez doradcę finansowego w przypadku pozyskiwania dla Klienta źródeł finansowania, 10 % rabat na wszystkie pozostałe usługi Spółki.

Dlaczego Saraton został partnerem ISSA?

ISSA wierzy, że współpraca z doradcami i firmami finansującymi w branży żeglarskiej jest niezbędna. ISSA dostarcza narzędzia dla profesjonalnych szkół żeglarskich, żeglarzy i armatorów, którzy chcą efektywnie szkolić nowych żeglarzy , propagować i samemu uprawiać bezpieczne żeglarstwo śródlądowe oraz morskie. Jednak aspiracją ISSA jest, aby pakiet możliwości dla naszych Członków był jak największy. Dla naszych członków ważne jest także bezpieczeństwo na lądzie ? w życiu i biznesie.

Dynamiczne zmiany na rynku i w branży żeglarskiej, fakt, że prawo bywa niejasne a możliwości finansowania wbrew powszechnej opinii dość utrudnione, sprawiają, że coraz więcej żeglarzy oczekuje kompleksowej obsługi prawno ? finansowej.

Każdego Klienta Saraton obsługuje niestandardowo i w sposób bardzo zindywidualizowany. Każdy proces finansowania musi być skrojony na miarę. Dlatego zalecamy członkom ISSA, aby składali bezpośrednie zapytania do firmy Saraton.

Z firmą można się można się skontaktować korzystając z danych teleadresowych dostępnych na stronie www.saraton.pl