Czarter jachtów na Bałtyku z ISSA.

Do korzystania z naszej oferty czarteru zapraszamy wszystkich posiadaczy patentów ISSA. Nie wymagamy patentu PZŻ , honorujemy wszystkie  patenty oraz świadectwa umiejętności  (ISSA, RYA)

   W naszej ofercie proponujemy  klasyczny czarter jachtów na Bałtyku, czarter ?one way? oraz rejsy morskie. Nasza flota to w pełni wyposażone i zawsze gotowe do rejsu jednostki pełnomorskie.

   Bezpieczeństwo i pełen komfort to właśnie ATSEA YACHTS & CHARTER!

Czarter jachtów na Bałtyku

Czarter z ISSA na Bałtyku.

   Naszą ofertę tworzymy na podstawie potrzeb. Jesteśmy otwarci na Wasze żeglarskie plany i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby udało się je zrealizować. Jako jedni z nielicznych organizujemy rejsy w pełni indywidualne oraz oferujemy czarter ?one way?. Żeglarze dopiero zaczynający swoją morską przygodę, zawsze żeglują z naszym profesjonalnie przygotowanym sternikiem.

Bałtyk jest idealnym miejscem do żeglugi. Wpływ na to ma urozmaicona linia brzegowa oraz wiele miejsc, które nadal czekają na odkrycie przez prawdziwych żeglarzy. Bałtyk ma swój niepowtarzalny urok, o którym najlepiej jest się przekonać, wyruszając z Nami w niezapomniany rejs po Bałtyku.

   Oferujemy Państwu atrakcyjne warunki czarteru jachtów. Niezależnie od tego jak długi ma to być rejs oraz ile osób ma w nim brać udział, nasze łodzie są zawsze świetnie przygotowane do wyprawy. Przede wszystkim zapewniamy całkowite wyposażenie jachtu, jak również pełną gotowość do wyruszenia w rejs. Każdy z naszych jachtów  wyposażony jest w środki ratunkowe i żeglarskie, a nasze jachty objęte są ubezpieczeniem OC oraz Jacht Casco. Uczestnikom rejsu gwarantujemy ubezpieczenie NNW!

   Dla żeglarzy chcących poczuć swobodę żeglugi mamy specjalną ofertę czarter ?one way?. Został on stworzony z myślą o tych żeglarzach, którzy chcą zobaczyć jak najwięcej oraz dopłynąć jak najdalej ? bez konieczności wracania do naszego macierzystego portu. Czarter ?one way? to możliwość odbycia rejsu w jedną stronę i to właśnie Wy decydujecie o tym, gdzie rejs się zakończy. Największą zaletą czarteru ?one way? jest to, że możecie Państwo całkowicie samodzielnie zaplanować swój rejs, a my dołożymy wszelkich starań, aby te plany zrealizować. Szczegóły dotyczące rejsu zawsze ustalamy w sposób indywidualny.

   Rejs po Bałtyku z ATSEA to doskonały pomysł na spędzenie wakacji lub urlopu. U nas rejs stażowy po Bałtyku kosztuje od 900 zł do 1200 zł i jest okazją do żeglowania po wodach polskiego wybrzeża, Gotlandii i rejsu na Bornholm. Cena uzależniona jest od terminu rejsu i obejmuje opłaty za: miejsce na jachcie, prowadzenie rejsu przez skippera, ubezpieczenie NNW zgodne z warunkami polisy jachtu. Wśród kosztów dodatkowych znajduje się koszt paliwa, opłaty portowe i koszt wyżywienia. Ich dokładna wysokość ustalana jest po zakończeniu rejsu oraz rozkładana na wszystkich uczestników, z wyjątkiem skippera.

  Nasze jachty czekają na Państwa w Gdyni, Sopocie, Gdańsku, Darłowie oraz innych w przyszłości innych marinach wybrzeża Bałtyku!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Zespół

ATSEA YACHTS & CHARTER.